Walentynka dla seniora

Już za tydzień ❤️❤️❤️Walentynki – święto nie tylko miłości, ale również przyjaźni, życzliwości oraz szczerej sympatii. 14-stego lutego te pozytywne emocje chcielibyśmy przekazać osobom starszym, często samotnym, podopiecznym Domu Pomocy Społecznej. Dlatego świetlica szkolna również włączyła się w akcję 💌“Walentynka dla seniora”. Wychowankowie świetlicy przygotowali piękne kartki oraz samodzielnie uzupełnili je życzeniami. Mamy nadzieję, że taki drobny gest wywoła uśmiech i pozwoli miło spędzić obdarowanym seniorom ten wyjątkowy dzień.

W tym roku uczniowie klas młodszych postanowili Walentynki uczcić w nieco inny sposób i zrobić coś, co wywoła uśmiech na twarzy zdecydowanie wyjątkowych osób. I tak oto, przyłączyliśmy się do akcji „Walentynka dla Seniora” organizowanej przez Mini Zoo Pustelnika oraz Stowarzyszenie „ Bo żyje się raz”. Uczniowie własnoręcznie wykonali kartki oraz przygotowali słodkie upominki z myślą o osobach starszych. Dziękujemy klasom i rodzicom, którzy wsparli nasz udział w akcji.

Skip to content