Kartki z iskierkami emocji 2021

Świetlica szkolna po raz kolejny przyłączyła się do wyjątkowej wymiany pocztówek świątecznych pod hasłem “Kartki z iskierkami emocji”🎅🎄☃️✨❄Projekt realizowany jest w ramach “Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego Emocja”.

Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali piękne kartki, w których ukryto wiele pozytywnych emocji, dobrych życzeń i gorących pozdrowień. W odpowiedzi również otrzymaliśmy wspaniałe pocztówki z świątecznymi życzeniami i miłymi słowami. Dzięki takiej wymianie nie tylko nawiązaliśmy kontakt z dziećmi z innej placówki oświatowej ale uwolniliśmy kreatywność i wyobraźnię oraz sprawiliśmy radość osobom, dla których przygotowaliśmy nasze kartki. Świąteczny nastrój udzielił się zarówno dzieciom, jak i dorosłym❤✨


Dziękujemy naszym partnerom czyli Oddziałowi Przedszkolnemu w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi wTychach za współpracę i przesłanie do nas przepięknych kartek oraz autorce projektu Pani Marzenie Dziadkowiec za umożliwienie udziału w akcji ❤✨

Skip to content