13 grudnia Dniem Świątecznego Swetra!

Już za kilka tygodni święta – jeden z najwspanialszych okresów w roku. W tym wyjątkowym czasie oprócz świątecznych przebojów furorę robi także garderoba!

🎅🎄🌟❄️⛄️Renifery, Mikołaje, śnieżynki, elfy, bałwany, pingwiny i choinki… jeśli masz w domu sweter ze świątecznym motywem, to właśnie 13 grudnia w poniedziałek będzie świetna okazja do wyciągnięcia go z dna szafy i dumnego zaprezentowania na szkolnych korytarzach. 13 grudnia to bowiem Dzień Świątecznego Swetra!

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszy sweter z motywem świątecznym. Sweter może być „gotowy” lub własnoręcznie przyozdobiony na tę okoliczność. Jeśli nie masz takiego sweterka, to załóż coś w świątecznym kolorze i baw się razem z nami. Poczujmy magię świąt!

Organizatorem konkursu jest świetlica szkolna. 📸Uczestników zabawy zapraszamy w tym dniu do świetlicy w celu wykonania zdjęcia świątecznej stylizacji.

Skip to content