Remont parteru szkoły

Szanowani Państwo,

pokonując wiele trudności udało nam się z CUW Katowice wyłonić firmy budowalne, które będą realizowały projekt z budżetu obywatelskiego „Szkolna strefa odpoczynku – adaptacja przestrzeni szkolnej dla uczniów i rodziców Szkoły Podstawowej nr 11 w Katowicach”. Niestety ze względu na sytuację ekonomiczną (znaczny wzrost cen usług i materiałów) spełnimy tylko część naszych marzeń.

Remont potrwa do 12 grudnia 2021 roku. Wnętrze szkoły (parter) będzie remontowane od godziny 15.30 do 24.00 w dni robocze oraz w soboty.

W listopadzie lub w grudniu planujemy (czwartek, piątek) wprowadzić tzw. dni wolne,  dyrektorskie bez zajęć dydaktycznych. Wówczas będą wykonywane najcięższe prace remontowe, które mogłyby zagrażać bezpieczeństwu uczniów. O tych dniach będziecie Państwo poinformowani z wyprzedzeniem.

Pragnę również przekazać Państwu  kilka informacji dotyczących funkcjonowania świetlicy:

– od 15.30 świetlica zostaje przeniesiona do Sali 16 A i 16 B.

– od 15.30 rodzice/opiekunowie prawni/osoby upoważnione osoby  mogą odbierać uczniów przy „małym budynku” połączonym ze szkołą, który znajduje się od strony ul. Ligęzy.

– uczniowie kończący planowo lekcje o 1530, udają się do swoich szafek, następnie zabierają swoje kurtki, buty i udają się do świetlicy funkcjonującej od 15.30 w salach 16A i 16B.

– do godziny 15.20 uczniowie mogą być odbierani ze świetlicy w sposób tradycyjny za pośrednictwem wideofonu.

Szanowni Państw, pomimo, że stworzymy bezpieczne warunki funkcjonowania szkoły podczas remontu, bardzo proszę porozmawiać z dziećmi na temat bezpiecznego zachowania się. Jeśli to możliwe bardzo proszę o odbiór dzieci ze świetlicy przed godziną 15.30.

Jeszcze raz bardzo przepraszam za utrudnienia i niedogodności.

z wyrazami szacunku

Tomasz Huk

Dyrektor Szkoły”

Skip to content