Zamiłowanie do koni i pasja

Zamiłowanie do koni i pasja jaką jest jeździectwo trwają nadal pomimo zakończenia innowacji pedagogicznej „Pracuj nad sobą, uprawiaj sporty, jeździectwem się baw”. 25 września uczniowie klasy IV b wraz z nauczycielami po raz kolejny wybrali się do zaprzyjaźnionego Ośrodka Jeździeckiego „Kasztanka” i w urokliwej scenerii Jury Krakowsko –Częstochowskiej doskonalili swoje umiejętności jeździeckie. Jazda na lonży, a także samodzielna jazda trzech amazonek w zastępie to niezapomniane chwile spędzone z końmi. Dopełnieniem świetnej zabawy w doborowym towarzystwie było pieczenie kiełbasek na ognisku oraz spacer leśnym duktem, którego zwieńczeniem były pyszne lody. „Łączy nas pasja” to nie tylko program środowiskowy, dzięki któremu udało się zorganizować wycieczkę, to także stwierdzenie, które oddaje to, co czujemy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne hippiczne wyjazdy, które nas łączą i pomagają realizować naszą pasję.

Joanna Czubak

Skip to content