Kilka słów od Dyrektora na Rok szkolny 2021/2022

Drodzy Uczniowie,

z nadzieją na powrót do normalności, z nadzieją na wspólne przeżywanie niezapomnianych chwil, z nadzieją na wiele rozmów i spotkań, z nadzieją na nowe przyjaźnie, z nadzieją na być, a nie mieć rozpoczynamy wspólnie Rok szkolny 2021/2022.

Niech ten Rok, w którym obchodzimy jubileusz 100-lecia istnienia naszej Szkoły  będzie niezapomniany dla każdego z nas.

Gdy myślę o jej początkach … , początkach naszej Szkoły, ciągle mam przed sobą obraz, czarnobiałe zdjęcie, które gdzieś, kiedyś w jednej ze szkolnych kronik dostrzegłem.

Na zdjęciu tym stało i siedziało kilkoro osób ubranych dość typowo jak na lata XX ubiegłego wieku. To jedni z pierwszych nauczycieli, za którymi jawił się budynek szkoły. Wówczas mieszczącej się przy ulicy Dworskiej, naszej Szkoły Podstawowej nr 11.

Wiwat Szkoła, wiata nauczyciele, wiwat uczniowie!!!

Rok Szkolny 20201/2022 uważam za otwarty!

Dyrektor Szkoły

Dr hab. Tomasz Huk

Skip to content