Lato w mieście – turnus I

🌞❤️⛱🌴Pierwszy tydzień wakacji dobiegł końca a wraz z nim zakończył się pierwszy turnus szkolnych półkolonii.

Podczas minionego tygodnia uczestnicy akcji „Lato w mieście” spędzali czas aktywnie i kreatywnie. Każdego dnia czekały na dzieci nowe atrakcje i ciekawe zajęcia. Wycieczka do tężni solankowej i zabawy na placu zabaw w Parku Zadole, kąpiele w basenie przy Ośrodku Rekreacyjno-Wypoczynkowym Rolna, wycieczka do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego, warsztaty plastyczne, kulinarne, zmagania sportowe czy wyjście do kina „Helios” to tylko część wydarzeń minionego tygodnia.

Uśmiechy towarzyszące uczestnikom naszych półkolonii świadczą, że wakacje w mieście mogą również być niesamowitą przygodą i wielką frajdą! Z niecierpliwością czekamy na kolejny turnus szkolnych półkolonii i życzymy wszystkim dużo słońca oraz wspaniałego letniego wypoczynku❤️⛱☀️🌴

Galeria zdjęć z pierwszego tygodnia półkolonii dostępna na szkolnym profilu Facebook – https://www.facebook.com/szkolapodstawowa11

Skip to content