Łączy nas pasja

„Łączy nas pasja” to program, który pozwala każdemu uczniowi znaleźć i rozwinąć zainteresowania. Uczniowie klas III b wiedzą, jak rozwijać swoje pasje. 31 maja pojechaliśmy na wycieczkę, podczas której weszliśmy z przewodnikiem do Jaskini Głębokiej w Podlesicach i zdobyliśmy Górę Zborów. Celem wycieczki był jednak Ośrodek Jeździecki „Kasztanka” w Parkoszowicach, gdzie po raz kolejny pobieraliśmy lekcje jazdy konnej w ramach realizowanej w klasie innowacji pedagogicznej „Pracuj nad sobą, uprawiaj sporty, jeździectwem się baw – nauka jazdy konnej z elementami hipoterapii w klasie integracyjnej”. Nasza klasowa przygoda z jeździectwem dobiega końca, niektórzy uczniowie zafascynowani końmi, deklarują podejmowanie dalszych, już indywidualnych, wyzwań podnoszących kompetencje jeździeckie. Fakt ten szczególnie cieszy wychowawcę klasy, której udało się zaszczepić wśród uczniów tę szczególną pasję.

Oprc. Joanna Czubak

Skip to content