„Godziny Wychowawcze ze Światem”- zdobycie certyfikatu

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła uzyskała certyfikat potwierdzający realizację programu „Godziny Wychowawcze ze Światem” organizowanego przez Polską Akcję Humanitarną.

Program realizował pojęcia związane z edukacją globalną. Uczniowie klasy II c w ramach dodatkowych zajęć „Klub Podróżnika” poznawali globalne współzależności i wyzwania, przed którymi stoimy. „Moi rówieśnicy i moje rówieśniczki w innych krajach”, „Dlaczego wszyscy ludzie na świecie powinni współpracować?”, „Do czego potrzebna ludziom woda?”, „Komu płacimy za czekoladę?”, „Nadmiar plastiku, a produkty wielokrotnego użycia” to tylko przykłady tematów poruszanych w trakcie trwania cyklu zajęć. Dziękujemy za możliwość udziału w tym niezwykle ważnym programie.

oprac.: Anna Winiarz

Skip to content