Półkolonie w SP11

Szanowni Państwo,

Chcemy zaprosić Wasze dzieci do udziału półkoloniach organizowanych przez naszą szkołę. Zgodnie z wieloletnią tradycją, w czasie wakacji w naszej szkole będą zorganizowane półkolonie w terminach:

–I turnus:  28.06. – 02.07.2021  r.

–II turnus: 16.08 – 20.08.2021 r.

Zajęcia będą miały charakter stacjonarny. Będą się odbywały na terenie szkoły i w najbliższej okolicy. W czasie półkolonii zapewniamy drugie śniadanie dla uczestników.                                              

Czas trwania półkolonii: 8.00 – 15.00.

Przewidujemy różnorodne formy wypoczynku ujęte w bloki tematyczne realizowane w kolejnych dniach tygodnia:

„Smacznie, zdrowo, kolorowo”

„W świecie eksperymentów”/ „Mali artyści”

„Kodowanie, nie tylko na dywanie”

„Z przyrodą za pan brat” /„W świecie zwierząt”„Sportowe zmagania”

Planujemy zorganizować wypoczynek  i opiekę dla 24 uczestników w każdym turnusie. Grupy mogą maksymalnie liczyć 12 osób. Termin zgłoszenia uczestnictwa upływa 10 czerwca  2021 r.  Na stronie szkoły będzie dostępny wniosek, karta wypoczynku oraz oświadczenie, które należy wydrukować, a następnie uzupełnione dostarczyć do sekretariatu szkoły i dokonać odpłatności za półkolonie (120 zł).

Organizacja wypoczynku i opieki dla najmłodszych dzieci w ramach akcji „Lato w mieście” jest możliwa w oparciu o wytyczne Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia  w ścisłym reżimie sanitarnym.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku rozprzestrzeniania się epidemii lub zaistnienia innych z tym związanych okoliczności zagrażających życiu, zdrowiu, czy bezpieczeństwu – kurator oświaty będzie miał możliwość odwołania wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie województwa.

Skip to content