Serdecznie zapraszamy do zgłaszania kandydatur szczególnie wyróżniających się uczennic i uczniów o przyznanie nagrody „Katowicki Diament Edukacyjny”. Celem nagrody, przyznawanej przez Prezydenta Miasta Katowice dr Marcina Krupę oraz Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab.Ryszarda Koziołka jest uhonorowanie najlepszych z najlepszych uczennic i uczniów, wspieranie ichrozwoju, stwarzanie warunków umożliwiających zaspokajanie potrzeb, motywowanie młodych osób dorozwijania pasji i kompetencji, promowanie sukcesów oraz zaangażowania naukowego i społecznegomłodych osób.Nagroda przyznawana jest uczennicom/uczniom zamieszkałym w Katowicach, którzy w rokuszkolnym 2025/2026 pobierali naukę w szkołach publicznych i niepublicznych zlokalizowanychna terenie Miasta. Do nagrody zgłaszać można uczennice/uczniów klas IV-VI oraz VII-VIII szkółpodstawowych.Wniosek może być złożony przez ucznia, […]
Czytaj więcej




