Ogłoszenie wyników w Ogólnopolskim Konkursie „MAM TALENT” on-line.

Tegoroczna edycja Konkursu „MAM TALENT” realizowanego wyjątkowo w formie on-line spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i licznym odzewem wśród młodych artystów z całej Polski. Uczestnicy prezentowali swoje umiejętności wokalne, instrumentalne, taneczne, artystyczne, manualne, akrobatyczne, recytatorskie, sceniczne a nawet magiczne! Nadesłane zgłoszenia wywarły ogromne wrażenie, różnorodność prezentowanych umiejętności i poziom ich wykonania sprawiły, że komisja konkursowa miała trudny orzech do zgryzienia.

Po burzliwych obradach, decyzją komisji przyznano:

🏆W kategorii klas 1-3:

🥇I MIEJSCE: Martyna Grochal, Szkoła Podstawowa nr 2, Warta.

🥈II MIEJSCE: Krzysztof Dymarz, Szkoła Podstawowa w Chruszczobrodzie.

🥉III MIEJSCE: Inga Feliks, Szkoła Podstawowa nr 1, Chorzów.

WYRÓŻNIENIE: Marta Zniszczoł, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 67, Katowice oraz Iga Pieterkiewicz, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 11, Katowice.

🏆W kategorii klas 4-8:

🥇I MIEJSCE: Daniil Kapitonov, Szkoła Podstawowa nr 66, Poznań.

🥈II MIEJSCE: Maja Flasza, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Mikołów oraz Nel Flasza, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Mikołów.

🥉III MIEJSCE: Liwia Stanaszek,  Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Mikołów.

WYRÓŻNIENIE: Hanna Piechula, Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi, Mikołów oraz Alicja Kozioł, Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi, Katowice.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zgłoszenia i ogrom pracy włożony w konkursowe występy, laureatom serdecznie GRATULUJEMY oraz życzymy dalszych sukcesów!