Piotr Sobczak z 6b – uczestnikiem MasterChef Junior!

Z radością informujemy, że uczeń klasy 6 B Piotr Sobczak jest uczestnikiem najnowszej edycji MasterChef Junior!W pierwszym odcinku, który wyemitowany został 7 marca, młodzi kucharze musieli przygotować swoje popisowe danie oraz deser z warzyw. W drugim odcinku zadaniem uczestników było m.in. przyrządzenie słodkiego deseru dla gościa specjalnego, czyli Roksany Węgiel. W tej konkurencji Piotr przygotował bezę Pavlova z sosem malinowym i kremem na bazie mascarpone oraz polewą czekoladową i otrzymał od jurorów wyróżnienie.Co wydarzy się w 3. odcinku? Serdecznie zapraszamy do oglądania i kibicowania Piotrowi w niedzielę o godzinie 20.00 w telewizji TVN. Wychowawca klasy Milena Osowska. Robert Makłowicz gościem specjalnym w 3. odcinku MasterChef junior! Zobacz zwiastun!

Skip to content