Pomagamy Olusiowi

Mały chłopczyk o wielkim ale bardzo chorym serduszku walczy o wyjazd na operację ratującą życie, której koszt wynosi 4,5mln złotych. POMAGAMY!

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w zbiórkę charytatywną na rzecz 2-letniego Aleksandra Filipowskiego i przyjęli wyzwanie. Jednocześnie zapraszamy do udziału w challange #razemdlaOlka i nominujemy:

– Szkoła Podstawowa nr 64 im. Ratowników Górskich w Katowicach

– Szkoła Podstawowa Nr 67 z Oddziałami Integracyjnymi im. Komisji Edukacji Narodowej w Katowicach

Zachęcamy nominowane szkoły do podjęcia wyzwania!!! Akcja polega na zaprezentowaniu przez dzieci pod opieką nauczycieli dowolnej formy scenicznej, np. zaśpiewaniu piosenki, zatańczeniu dowolnego tańca czy układu oraz wpłaceniu dobrowolnej kwoty na zbiórkę prowadzoną na stronie siepomaga.pl do skarbonki Aleksandra Filipowskiego. Film z naszego występu dostępny na szkolnym fanpage Facebook.

Serduszko Aleksa Filipowskiego #razemdlaOlka

Zbiórka główna dostępna tutaj: https://www.siepomaga.pl/olek-filipowski

Zapraszamy również do grupy licytacyjnej na Facebooku, gdzie cały zysk jest przekazany na operację dla Olka: https://www.facebook.com/groups/olekfilipowski

Na terenie szkoły od poniedziałku dostępna będzie puszka, do której można dokonywać wpłat. Każda złotówka ma znaczenie!

UDOSTĘPNIAMY, WPŁACAMY I POMAGAMY !

Skip to content