Podziękowanie za włączenie się w tegoroczne obchody DBI 2021

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Unii Europejskiej od 2004 roku. Od kilku lat przekroczył już granice Europy i dotarł do ponad 150 krajów. Jest to największa światowa akcja na rzecz bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników Internetu oraz promocji pozytywnego wykorzystywania sieci.

Organizatorem DBI w Polsce jest Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą państwowy instytut badawczy NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Głównym partnerem wydarzenia jest Fundacja Orange a partnerami firmy Facebook Polska, Google Polska, Samsung i Librus.

Cieszymy się, że w tym roku nasza placówka aktywnie uczestniczyła w tej ogólnopolskiej i jednocześnie globalnej akcji, stając się organizatorem lokalnych obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu 2021.

Skip to content