Egzamin próbny dla uczniów klas ósmych

W dniach 17, 18 i 19 lutego 2021 r. o godzinie 12.00 w szkole zostaną przeprowadzone egzaminy próbne z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. W związku z organizacją egzaminów i zaangażowaniem nauczycieli w pracach komisji egzaminacyjnych w tych dniach:

  • zmieni się plan lekcji dla klas I-III – szczegółowe informacje przekażą wychowawcy klas. Aby zapewnić ciszę i spokój zdającym, prosimy w tych dniach o jak najszybszy odbiór dzieci ze szkoły;
  • uczniowie klas IV-VII będą mieli niektóre zajęcia zorganizowane w postaci materiałów przekazanych do pracy samodzielnej – informacji z wyprzedzeniem udzielą nauczyciele przedmiotów;
  • uczniowie klas VIII nie będą mieli zajęć lekcyjnych.

Uczniowie klas ósmych powinni przyjść do szkoły na godzinę 11.40, w stroju galowym, z legitymacją szkolną i czarnym długopisem lub piórem. Przypominamy, że do sali egzaminacyjnej nie wolno wnosić telefonów, smartwatchy i innych urządzeń służących do komunikacji. Można mieć ze sobą małą butelkę wody bez etykiety, a w dniu egzaminu z matematyki (18 lutego) linijkę.

Już dziś życzymy powodzenia.

Skip to content