Dzień otwarty w SP11 już za nami

Dzień otwarty w SP11 już za nami. W tym roku był bardzo nietypowy bo zrealizowany został w programie na żywo na kanale YouTube naszej szkolnej telewizji. Bardzo dziękuję za organizację Dnia otwartego Pani Joannie Czubak. Dziękuje za zaangażowanie się w realizację e-Dania otwartego: Pani Gabrieli Marks, Pani Milenie Osowskiej, Pani Justynie Rusinek, Pani Ewelinie Sikorze, Pani Anecie Błachucie, Pani Wiesławie Pajestce, Pani Danucie Tworuszce, Pani Ewelinie Krzyżowskiej-Lux, Pani Marioli Wosik, Pani Beacie Schanbel, Pani Alicji Krztoń, Pani Agnieszce Szlęk, Pani Beacie Antosz, Pani Aleksandrze Tomkiewicz-Bętkowskiej, Pani Iwonie Kurtok, Pani Annie Winiarz, Pani Bogusławie Czempiel, Pani Małgorzacie Krzemień, Pani Małgorzacie Dymarz, Panu Zbigniewowi Brzezińskiemu i Panu Grzegorzowi Zielonce, Panu Łukaszowi Machaczce, Panu Marcinowi Plackowi – dyrektorowi MDK Ligota, Panu Piotrowi Reimannowi radnemu dzielnicy Bogucice, Panu Jakubowi Sadowskiemu – absolwentowi naszej szkoły. Dziękuję za informację zwrotną Pani Krystynie Stec-Żmija oraz Pani Justynie Brzezińskiej.

Dyrektor Szkoły

Tomasz Huk

Skip to content