Zima w mieście 2021

❄️☃️Nareszcie razem! – My się zimy nie boimy i w półkoloniach uczestniczymy❄️☃️

Od poniedziałku 4 stycznia uczniowie klas 1-4 mają możliwość atrakcyjnego spędzania ferii zimowych. Każdego dnia uczniowie podejmuj różne formy aktywności efektywnie spędzając wolny czas.W poniedziałek została zorganizowana piesza wycieczka do Panewnik, gdzie oglądaliśmy zwierzęta w żywej stajence.Wtorek to dzień doświadczeń i eksperymentów. W Pałacu Młodzieży pod czujnym okiem nauczycieli chemii i fizyki uczestnicy „Zimy w mieście” brali udział w warsztatach „Badacz przyrody”. Środa to dzień kulinarny pod hasłem: „Smacznie, zdrowo, kolorowo”.

Podczas wszystkich tych aktywności pamiętaliśmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa oraz reżimu sanitarnego.W kolejnych dniach czekają nas następne atrakcje!

Skip to content