Wyniki MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTANIA I OPOWIADANIA EWANGELII

Z ogromną przyjemnością ogłaszamy wyniki MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU CZYTANIA  I OPOWIADANIA EWANGELII. Konkurs został zorganizowany przez naszą szkołę przy współudziale teatralnego koła „Teraz My” w dniu 10.12.2020 r. Komisja konkursowa wysłuchała 11 opowiadań z czterech szkół (SP nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Tychach, SP nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Rudzie Śląskiej, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Tychach i SP11 im. Tadeusza Kościuszki w Katowicach) i przyznała nagrody oraz wyróżnienia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom a nagrodzonym bardzo mocno gratulujemy.

Wyniki konkursu:

I miejsce – Bartosz K.
II miejsce – Zofia T.
III miejsce – Ewa D.

Wyróżnienia:
Paweł B.
Sandra M.
Dawid M.

Organizatorzy: p. Adam Chrobok, S. Daniela Sporysz

Skip to content