Kartki z iskierkami emocji 2020

Klasa 2b oraz nauczyciele zaangażowani w “Międzynarodowy Projekt Edukacyjny Emocja” uczestniczyli w wyjątkowej wymianie pocztówek świątecznych pod hasłem “Kartki z iskierkami emocji”🎅🎄☃️✨❄

Przygotowaliśmy piękne kartki, w których ukryliśmy wiele pozytywnych emocji, dobrych życzeń i gorących pozdrowień. Sami również otrzymaliśmy wspaniałe pocztówki z świątecznymi życzeniami i miłymi słowami. Dzięki takiej wymianie nie tylko nawiązaliśmy kontakt z dziećmi z innej placówki oświatowej ale uwolniliśmy kreatywność i wyobraźnię oraz sprawiliśmy radość osobom, do których wysłaliśmy nasze kartki. Świąteczny nastrój udzielił się zarówno dzieciom, jak i dorosłym❤✨

Dziękujemy naszym partnerom czyli szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Tychach za współpracę i przesłanie do nas przepięknych kartek oraz autorce projektu Pani Marzenie Dziadkowiec za umożliwienie udziału w akcji ❤✨

Skip to content