Szkolny konkurs na najlepszego MEMA

Zapraszamy wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie na najlepszego MEMA.Lista nagród za miejsca 1, 2, 3, 4, 5:a. laptop HP i7, pamięć 4GB, dysk 120SSD, kamera, napęd DVD, Windows 10,b. nowoczesne piórniki, pendrivy, suche pastele, eleganckie notatniki i wieczne pióra.Zasady konkursu:a. w konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas 1 – 8;b. jeden uczeń może wysłać maksymalnie 2 memy,c. mem musi nawiązywać do tematyki szkolnej, naszej szkoły lub wybranego przedmiotu,d. mem nie może personalnie nikogo obrażać ani wyśmiewać,e. memy można tworzyć za pomocą dowolnej aplikacji,f. prace powinny być zapisane w formatach graficznych np. JPG, BMP i należy je wysłać na adres sp11memy@gmail.com z dopiskiem w temacie: imię, nazwisko i klasa. Kto wygrywa?a. zwycięskiego mema wyłonią uczniowie/nauczyciele/rodzice/znajomi poprzez aktywność na szkolnym profilu facebook,b. minimalne wymagania za 1 miejsce to 50 lajków i 10 udostępnień,c. punktacja jest następująca: like 1 pkt, udostępnienie 2pkt,d. jedna osoba może głosować poprzez like/udostępnienie na dowolną liczbę prac konkursowych, można równocześnie dodać like i udostępnienie,e. wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają cząstkową ocenę celującą z informatyki.

Organizator: Rafał Kamiński

Termin nadsyłania prac: 29.11.2020 (niedziela)Sprawdzanie prac konkursowych: 6.12.2020 punktualnie o godzinie 20:00 (niedziela)Ogłoszenie wyników: 6.12.2020 (niedziela)Zapraszamy do zabawy!!!

Skip to content