Szkoła Działająca z ImPETem

♻️Świetlica szkolna przystąpiła do ogólnopolskiego programu „Działaj z imPETem!” Jest to o projekt edukacyjny, zachęcający do segregacji odpadów, podkreślając przy tym, dlaczego warto to robić. Szczególny nacisk kładziemy na butelki PET, które są powszechnie użytkowane w gospodarstwach domowych. Działania w ramach programu zostały objęte patronatem honorowym Ministerstwa Klimatu i Kuratorium Oświaty.

♻️Zachęcamy do zapoznania się z tablicą informacyjną umieszczoną na parterze. Tam też znajdziecie pierwsze, październikowe zadanie. Kolejne będą publikowane każdego miesiąca na szkolnym profilu facebook oraz w świetlicy szkolnej. Zapraszamy do udziału i wspólnego Działania z ImPETem!

♻️Wierzymy, że poprzez edukację jesteśmy w stanie krzewić eko podstawy i tworzyć eko nawyki już od najmłodszych lat. Bez edukacji nie ma segregacji. Bez segregacji nie ma recyklingu. Bez recyklingu nie ma pięknej planety!

Skip to content