Lubimy wracać tam, gdzie byliśmy…

„Lubimy wracać tam, gdzie byliśmy…” parafrazując słowa znanej piosenki właśnie tak uczniowie klasy III b mogą określić pobyt w Ośrodku Jeździeckim „Kasztanka” . Pięknie usytuowany w malowniczej scenerii Jury Krakowsko- Częstochowskiej, z ponad trzydziestoma przepięknymi rumakami oraz doświadczonymi instruktorami gościł nas po raz drugi. Realizując założenia wprowadzonej w ubiegłym roku innowacji pedagogicznej „Pracuj nad sobą, uprawiaj sporty, jeździectwem się baw”, uczniowie zdobywali kolejne szlify nauki jazdy konnej. Był również czas na pieczenie kiełbasek oraz zabawy w terenie. Już nie możemy się doczekać następnego spotkania z Senioriną, Estellą, Kretą, Piorunem, Argielem, Fliperkiem oraz pozostałymi klaczami i wałachami.

Te ciekawe i inspirujące działania dydaktyczno-wychowacze zorganizowała pomysłodawczyni i realizatorka innowacji pedagogicznej Pani mgr Joanna Czubak.

Skip to content