DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W NASZEJ SZKOLE


26-go września obchodzony jest Europejski Dzień Języków Obcych. Z tej okazji młodsze klasy naszej szkoły wykonały gazetkę tematyczną, natomiast klasy starsze na lekcjach języka obcego próbowały swych sił w multimedialnym quizie KAHOOT. Pytania dotyczyły ogólnej wiedzy na temat języków europejskich, a także znajomości różnych wyrażeń i pisowni w języku angielskim. Do osiągnięcia najlepszego wyniku potrzebna była nie tylko wiedza, liczył się również refleks. Najlepsze wyniki uzyskali:
kl. 6a – Jan S.kl. 6b – Kaja K. oraz Aleksandra S.kl. 6c – Julia A. oraz Mateusz M.kl. 6d – Piotr T.kl. 7a – Kacper D.kl. 7b – Aleksander M.kl. 7c – Emilia D. oraz Julia S.kl. 8a – Karol C. oraz Krzysztof S.kl. 8b – Ania M. oraz Karolina S.kl. 8c – Piotr H.Gratulujemy!

Skip to content