Współpraca z pedagogiem i psychologiem

Witamy serdecznie w Nowym Roku szkolnym 2020/2021.

Zapraszamy do współpracy w innej formie.

Ze względu na wyjątkowe okoliczności epidemiologiczne i związane z nimi procedury, zmianie ulegają dotychczasowe formy kontaktu z psychologiem i pedagogiem szkolnym.
Można się z nami kontaktować poprzez dziennik elektroniczny, pocztę elektroniczną (psycholog mk@sp11katowice.pl, pedagog mo@sp11katowice.pl )oraz telefonicznie 32/257 15 85 w. 28 w celu umówienia się na spotkanie lub omówienie problemu.

Drogi Uczniu i Rodzicu!

Dyrektor szkoły zwraca się z prośbą o zapoznanie się przed  rozpoczęciem roku szkolnego  z treścią  procedury bezpieczeństwa w celu zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczniów, rodziców,  pracowników szkołyRodziców prosimy o wypełnienie oświadczenia.

Życzymy zdrowia, sukcesów w nauce, spotkań z przyjaciółmi oraz samych dobrych chwil w tym roku szkolnym.

     psycholog Małgorzata Krzemień oraz pedagog szkolny Marzena Oberska

Skip to content