Rok szkolny 2020/2021 uważam za rozpoczęty!

Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele

Witam Was serdecznie w pierwszym dniu Roku szkolnego 2020/2021, w progach naszej Szkoły.  

Cieszymy się, że po długiej nieobecności jesteście z nami, że rozpoczniemy naszą wspólną szkolną przygodę, w tych dziwnych czasach, które zdominowane są pandemią coronovirusa.

Drodzy uczniowie, nasze życie jest jak „książka” pełna różnych rozdziałów. Każdy rok to jeden rozdział, to od Was zależy czy będzie to rozdział pełen przygód i nowych przyjaźni, w końcu , czy będzie to rozdział ciekawy.

My nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły dołożymy wszelkich starań, żeby  „wasze rozdziały” były szczęśliwe, żeby życie zapisało w nich więcej stron pogodnych niże tych smutnych – bo przecież takie również bywają. Będziemy dbali o Wasze zdrowie, bezpieczeństwo i higienę, która w czasie pandemii jest bardzo ważna.

Rok szkolny 2020/2021 uważam za rozpoczęty.

Dr hab. Tomasz Huk – Dyrektor SP11 z OI w Katowicach

Skip to content