Komunikat w sprawie wypożyczenia książek.

Lektury można wypożyczyć po uprzednim umówieniu się z bibliotekarzem przynajmniej dzień wcześniej i ustaleniu godziny odbioru książek najpóźniej do godz. 13.45 ze względu na to, że szkoła jest zamykana o godz. 14.00. Wypożyczający powinien podać tytuły książek przez dziennik lub
wysyłając maila na adres: eh@sp11katowice.pl.

Zasady oddawania podręczników

Przypomina się, że w czerwcu będą odbierane podręczniki, które każdy uczeń zobowiązany jest oddawać w komplecie, według listy przedmiotów obowiązujących w danej klasie.
Każda książka musi być podpisana na metryczce znajdującej się w książce a komplet książek należy przewiązać sznurkiem (aby można było widzieć ich grzbiety). Nie wolno wkładać książek do worków – związane jest to z epidemią. Na wierzchu musi być włożona kartka z : imieniem i nazwiskiem ucznia oraz klasą. Jeżeli książka została zniszczona lub zgubiona, prosimy o wcześniejszy zakup książki w księgarni we własnym zakresie.

Szczegółowy harmonogram dni i godzin odbioru książek dla konkretnych klas zostanie zamieszczony na początku czerwca.
Prosimy o dostosowanie się do zasad.

Skip to content