Wesołych Świąt Wielkanocnych

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

Wielka Środa to ostatni dzień zajęć dydaktycznych –  w tym półroczu nietypowych, bo odbywających się w domach.

Nie z własnej woli jesteśmy zamknięci w „czterech ścianach” , tęskniąc za tym co na zewnątrz, za powiewem świeżego powietrza, za spacerami, rowerem, grą w piłkę, wyjściami w góry, spotkaniami z koleżanki i kolegami na świeżym powietrzu, za tym co jest takie normalne i naturalne dla dziecka, nastolatka i dorosłego człowieka.

Nadchodzi Wielkanoc, która jest czasem otuchy i nadziei na powrót do normalności.
Czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i drugiego człowieka to również czas na duchowe i fizyczne uzdrowienie nas wszystkich w okresie epidemii koronawirusa.

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele

Życzymy, aby w Święta Wielkanocne w Waszych domach zagościła radość i życzliwość. By nas wzmocniły w walce z epidemią. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość…

Dyrektor Szkoły

Dr Tomasz Huk

Wicedyrektor Szkoły

Mgr Gabriela Marks

Skip to content