Biblioteka poleca

Tydzień :20.04-24.04

Gry i zabawy literackie znalezione w sieci. Polecam!

1.Wejdź do krainy zabaw z wierszami Tuwima. Polecam  bardzo ciekawą stronę, która pozwoli wam poznać lub przypomnieć sobie wiersze Juliana Tuwima. Można tu grać, rozwiązywać zadania, oglądać i słuchać ciekawych interpretacji wierszy. http://tuwimowo.blogspot.com/

Pragnę zaznaczyć, że materiał pochodzi ze strony, której twórcą oraz redaktorem i administratorem całej witryny Centrum Informacyjnego Szkoły Podstawowej nr 1 w Bolesławcu jest nauczycielka bibliotekarka – Teresa Prokowska.

2.Czy znasz powieści o Harrym Potterze? http://www.zyraffa.pl/quizy/kat/harry_potter/harry_potter_01.html

3. Przypominam, że trwa konkurs z nagrodami  na ilustrację do ulubionej książki „Przeczytajcie – polecam”. Informacje znajdziecie w poprzedniej bibliotecznej zakładce. Termin do 24.04. Zdjęcie pracy wraz ze zgodą rodziców na umieszczenie pracy na facebooku proszę przesyłać na adres nauczyciela bibliotekarza Eweliny Horodeckiej: eh@sp11katowice.pl

Skip to content