Świetlica zaprasza

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
Epidemia koronawirusa mocno wpłynęła na nasze życie. W tym trudnym czasie powinniśmy się wspierać nawzajem. W szczególności nasze wsparcie należy się całej Służbie Zdrowia. Każdy z nas to może uczynić, przyłączając się do zorganizowanej przez nauczycieli świetlicy akcji #laurkadlamedyka.
Celem akcji jest podziękowanie lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i wszystkim innym osobom pracującym na rzecz opieki zdrowotnej w naszym kraju.
Wzięcie udziału w akcji jest bardzo proste. Wystarczy własnoręcznie wykonać pracę plastyczną, laurkę w dowolnej formie, dowolną techniką lub napisać krótki wierszyk, życzenia, podziękowania.
Gotowe prace należy sfotografować, następnie przesłać na jeden z podanych adresów email: es@sp11katowice.pl , jr@sp11katowice.pl , bf@sp11katowice.pl. Z otrzymanych zdjęć utworzony
zostanie album na szkolnym Facebooku pod hasłem #laurkadlamedyka. Zachęcamy również aby gotowe prace wywiesić w okach Waszych pokoi.
Okażmy solidarność i wdzięczność tym, którzy ciężko pracują abyśmy mogli jak najszybciej wrócić do szkół i naszych codziennych obowiązków w wersji offline.
Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia,
Nauczyciele świetlicy.