PSYCHOLOG I PEDAGOG SZKOLNY

Drodzy Uczniowie oraz Rodzice mamy nadzieję, że wszyscy czujecie się dobrze i zachowujecie wszystkie zasady bezpieczeństwa w kwestii koronawirusa. To trudny czas dla Was i Rodziców, rozumiemy to. Prosimy, abyście pamiętali, że ograniczenie kontaktu i przestrzeganie zasad higieny, zwiększy szanse na przejście epidemii bez zakażenia. Jeżeli ktoś z Państwa lub was drodzy Uczniowie będzie potrzebował wsparcia, pomocy, rozmowy, informacji to jesteśmy do dyspozycji. Prosimy o kontakt przez e-dziennik vulcana . Będziemy mogli skonsultować problem lub daną sprawę .

 

Instytucje z nami współpracujące prosimy o kontakt przez maila służbowego psycholog: mk@sp11katowice.pl pedagog: mo@sp11katowice.pl

Na stronie szkoły będziemy udostępniać materiały, które mogą Was i Rodziców zainteresować, pomóc.

POZDRAWIAMY SERDECZNIE PSYCHOLOG I PEDAGOG SZKOLNY

mgr Małgorzata Krzemień

mgr Marzena Oberska

Skip to content