Dzień Otwarty – Zakończony

W dniu 13 lutego odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Gościliśmy przedszkolaki, które od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Wraz ze swoimi rodzicami oglądali występy artystyczne w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Później zwiedzali pracownie, w których odbywały się, przygotowane specjalnie dla nich, różne, ciekawe zajęcia. Mogli pobawić się w teatr cieni, sterować robotami, oglądać doświadczenia fizyczno- chemiczne, kodować na macie. W pracowni biologicznej zobaczyli zwierzęta: rybki i patyczaki. Dzieci samodzielnie wykonały kota z origami, a także ułożyły swoje imię z liter i odszukały wskazane cyfry. W harcówce przywitali ich harcerze i już teraz zaprosili na zbiórki zuchowe we wrześniu. Na koniec każde dziecko otrzymało nagrodę za wykonane zadania. Dzieci z uśmiechem na ustach opuszczały mury naszej szkoły, zapewniając, że wrócą tu po wakacjach.

Skip to content