Drużynowy Puchar Katowic w pływaniu z elementami ratownictwa wodnego

„Bezpieczne dziecko nad wodą” – organizatorzy Miasto Katowice, AWF Katowice, WOPR Katowice, UKS ARA oraz SP11 Katowice – rozpoczęły akcję w ramach I – ego Drużynowego Pucharu Katowic w pływaniu z elementami ratownictwa wodnego klas uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej poda patronatem JM Rektora AWF oraz Prezydenta Katowic. Bardzo dziękuję wszystkim osobom i Instytucjom za zaangażowanie się w akcję oraz pomoc Wiceprezydent Katowic Waldemar Bojarun, naczelnik WEiS Sławomir Witek, Prezes WOPR OM Katowice Krzysztof Wójcik, Dyrektor Biura Rektora AWF Katowice Krzysztof Nowak, Prezes UKS Ara Łukasz Machaczka, Adiunkt AWF Katowice Michał Skóra, Dyrektor MP nr 51 Jolanta M-Wójcik, Wiceprezes OM Katowice Jarosław Zwierzyna, ratowniczka WOPR Mirka Zwierzyna, ratowniczka WOPR Natalia Palka, ratownik WOPR Damian Łagocki, ratownik WOPR Dawid Bieszczad, nauczyciel SP 11 Milena Osowska, nauczyciel SP 11 Agnieszka Szlęk, nauczyciel SP 11 Alicja Michalak, nauczyciel SP 11 Agnieszka Gosławska, Dziękuję członkom szkolnego koła WOPR, szkolnej TV oraz comTV.

Skip to content