Szkolna gazetka

W tym roku szkolnym zrodził się pomysł wydawania gazetki szkolnej. Będziemy przedstawiać w niej najważniejsze wydarzenia w Jedenastce, przybliżać sylwetki pracowników oraz uczniów, poruszać tematy młodzieżowe, a także proponować ciekawe książki i filmy. Chcemy pokazać wszystkim, jak wiele się u nas dzieje, jak bogate są Wasze zainteresowania.

Pierwszy numer Jesiennik Jedenastki z kuponem konkursowym rozszedł się niczym „ciepłe bułeczki”☺ Między innymi mogliście przeczytać interesujący wywiad z Panem Dyrektorem dr. Tomaszem Hukiem. Następny numer już w przygotowaniu. Chcemy wspólnie z Wami tworzyć kolejne wydania, czekamy na propozycje ciekawych tematów, informacje o ważnych wydarzeniach. Zapraszamy do udziału w „gazetkowych konkursach”.

Dziękujemy za graficzne opracowanie tytułu Panu Maciejowi Czakańskiemu oraz za zaangażowanie uczennicom klasy Vc i Millicie z kl. VIIIc.

Redakcja gazetki

Skip to content