Kolonie 2020

Jarosławiec
27.06.2020r. – 09.07.2020r.
Program:
· 5 – dniowe szkolenie windsurfingowe w Dąbkach nad jeziorem Bukowo na każdym poziomie zaawansowania.
· Wycieczka do stadniny
· Zajecia w Aquaparku Jarosławiec
· Wakacyjna Olimpiada Sportowa na Wesoło,
· Zajęcia sportowe na boiskach
· Dyskoteki, zabawy integracyjne i ognisko.
· Zajęcia na basenie
· Aktywne plażowanie nad morzem
· Gry i zabawy na plaży i w wodzie
· Wędrówki nadmorskie.
· Wizyta w latarni morskiej

I WIELE, WIELE INNYCH ATRAKCJI…..

MIEJSCE: Ośrodek Wczasowo- Kolonijny „Marysieńka” ul. Bałtycka 1 76-107 Jarosławiec
ZAKWATEROWANIE: Budynek Napoleon, pokoje 4-6 osobowe z łazienkami
LICZBA DNI: 12 noclegów
WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie, w tym podwieczorek
w stołówce ośrodka, pierwsze świadczenie – obiadokolacja w dniu przyjazdu, ostatnie świadczenie – śniadanie i suchy prowiant w dniu wyjazdu.
TRANSPORT: autokar

Ośrodek Wczasowo- Kolonijny położony jest w małej, malowniczej nadmorskiej miejscowości Jarosławiec. Ośrodek „Marysieńka” znajduje się we wschodniej części tuż przy głównej drodze dojazdowej do miejscowości. Teren ośrodka położony jest na równej, dużej (3,5 ha) powierzchni, jest ogrodzony, a w nocy oświetlony i dozorowany. „Marysieńka” oddalona jest ok 120 m od morza i 200 m od centrum Jarosławca. Na terenie ośrodka do dyspozycji grupy znajduje się: kawiarnią z pełnym nagłośnieniem, 3 salki dydaktyczne o powierzchni 70 m2 , dwie salki- domki o powierzchni 25 m2, boisko wielofunkcyjne do kosza, siatkówki, badmintona, boisko do piłki nożnej, boisko siatkówki plażowej, basen z podgrzewaną wodą, oczko wodne, place zabaw, miejsce na organizację ogniska i grilla.

Ustronie Morskie
16.07.2020r. – 30.07.2020r.

Program:
· Kajtur – militarna przygoda i poligon atrakcji
· Przejazd sprzętem wojskowym po poligonie
· Zajecia w Aquaparku Ustronie Morskie
· Rejs statkiem lub szybką motorówką
· Zwiedzanie okrętów wojskowych
· Molo w Sianożętach
· Wycieczka do Kołobrzegu
· Western Park
· Wakacyjna Olimpiada Sportowa na Wesoło,
· Zajęcia sportowe na boiskach
· Dyskoteki, zabawy integracyjne i ognisko.
· Aktywne plażowanie nad morzem
· Gry i zabawy na plaży i w wodzie
· Wędrówki nadmorskie.
· Wizyta w latarni morskiej
I WIELE, WIELE INNYCH ATRAKCJI…..

MIEJSCE: Ośrodek Wczasowo- Kolonijny „JANINA”
ul. Leśna 2, 78-111 Ustronie Morskie
ZAKWATEROWANIE: pokoje 3-5 osobowe z łazienkami
LICZBA DNI: 14 noclegów
WYŻYWIENIE: 4 posiłki dziennie, w tym podwieczorek
TRANSPORT: autokar

Ośrodek „JANINA” usytuowany jest w Ustroniu Morskim, popularnym kąpielisku morskim, położonym 13 km na wschód od Kołobrzegu. Głównym walorem okolicy jest mikroklimat, który posiada właściwości lecznicze. Powietrze zawiera duże ilości jodu, kryształy soli, które leczą wyczerpania fizyczne, przewlekłe zachorowania dróg oddechowych oraz anemie. Teren przyległy jest duży, ogrodzony i bezpieczny z boiskiem do piłki nożnej, siatkowej oraz placem ogniskowym na którym znajduje się zadaszona duża altana przeznaczona do różnych zajęć.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE:

-Zadatek na wyjazd wynosi 450 zł, należy go wpłacić do
28 lutego 2020r. na konto UKS-u ARA Katowice przy SP 11 w Katowicach, ul. Nasypowa 16,
ING 68 1050 1214 1000 0022 9587 8595
-Pozostałą część kwoty należy wpłacić do 10 czerwca 2020r.,
-Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłaty zaliczki na konto UKS-u,
-Dziecko zgłoszone na obóz musi być zdrowe i nie mieć przeciwskazań zdrowotnych do zajęć sportowych
-Zapisy i karty kolonijne do obioru w sekretariacie szkoły, zwrot wypełnionych kart do 4 czerwca 2020r.,
-Cena aktywnych obozów obejmuje wszystkie opłaty
i atrakcję,
-W czerwcu odbędzie się zebranie organizacyjne, na którym będą podane informacje szczegółowe odnośnie wyjazdu,

• Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania obozu
    w przypadku małej ilości chętnych.

Uczniowski Klub Sportowy ARA
Szkoła Podstawowa Nr 11