Wielkie wyróżnienie dla naszej Szkoły

W czwartek 17.10.2019 r. Prezydent Katowic Pan dr Marcin Krupa nagrodził wspaniałych nauczycieli naszej Szkoły. Nagrodę Prezydenta Katowic otrzymali: Pani mgr Anna Walczak, Pan mgr Przemysław Bednarz oraz moja skromna osoba. Gratuluję nagrodzonym nauczycielom, którzy reprezentują bardzo zaangażowane grono pedagogiczne naszej szkoły. Chciałoby się nagrodzić wszystkich. Ponadto nagrodę Dyrektora w Roku szkolnym 2019/2020 otrzymali: Pani mgr Anna Grolik, Pani mgr Bożena Florek, Pani mgr Beata Antosz, Pani mgr Elżbieta Czech, Pani mgr Bogusława Czempiel, Pani mgr Elżbieta Garbalska, Pani mgr – Ewelina Krzyżowska –Lux, Pani mgr Joanna Borgiel, Pani mgr Joanna Czubak, Pani mgr Katarzyna Stęszewska, Pani mgr Krystyna Stec – Żmija, Pan mgr Łukasz Machaczka, Pani mgr Magdalena Dąbrowska, Pani mgr Gabriela Marks (wicedyrektor szkoły), Siostra Daniela – Pani mgr Marcela Sporysz, Pani mgr Mariola Wosik. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również Pani mgr Aneta Błachuta. Praca z nauczycielami z SP11 to praca z pasjonatami. Jeszcze raz gratuluję i dziękuję. Szkoła nie funkcjonowałaby bez pracowników administracji i obsługi. Dlatego Nagrodą  Dyrektor wyróżniłem: Panią Dorotę Asman, Panią mgr Małgorzatę Bębenek, Panią lic. Justynę Brzezińską, Pana Zbigniewa Brzezińskiego, Panią Joannę Głąb, Panią Annę Hanszke, Bożene Krzykałę, Panią Halinę Kubicę, Panią Renatę Ochał, Panią Annę Piekoś, Panią Zdzisławę Sikorę. Gratuluje !

Skip to content