Wielki sukces Dalii – uczennicy klasy II b

Dalia Mabrouk, która od września tego roku jest uczennicą naszej szkoły została wyróżniona w międzynarodowym konkursie plastycznym „Być Polakiem”. W X jubileuszowej edycji konkursu wpłynęło 1050 prac z 35 krajów całego świata! Dalia wzięła udział w konkursie mieszkając jeszcze w Tunezji. Uczęszczała tam do szkoły arabskiej, uczyła się języka arabskiego i francuskiego. Brała także lekcje języka polskiego. Praca Dalii pokazuje, że
Polska była i jest jej bliska. W każdym serduszku umieściła zdjęcie „jej Polski” – rodziny, wypraw w góry i nad morze, polskich świąt, polskiej szkoły w Tunisie, polskiego jedzenia, polskich przyjaciół… Serdecznie gratulujemy! Bardzo cieszymy się z sukcesu naszej nowej
uczennicy. Życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content