Jesienny Festyn – zakończony

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele dziękuję za wspólnie spędzony czas podczas naszego jesiennego festynu. Mam nadzieję, że moc atrakcji na długo pozostanie w naszej pamięci. Szczególnie chciałbym podziękować tym rodzicom, nauczycielom i uczniom, którzy bezpośrednio zaangażowali się w organizację Festynu. Dziękuję: -UM Katowice za wsparcie, Orkiestrze Katowice, OSP Katowice-Szopienice, IV Szczepowi Harcerskiemu, Krav Mag, Zespołowi Zacheusz, Mażertkom  z MDK Ligota, Zespołowi z Ukrainy, Uniwersytetowi Rozwoju, GPW, firmie „Tak to jest”, WFOŚiGW w Katowicach, Falcons Tychy, Państwu Dominice i Sebastianowi Kozik za smaczne wypieki, Panu Konradowi Pietrzykowi za pokaz pszczelarski, Panu Andrzejowi Mazurowi z Lasów Państwowych, Pani Machalskiej oraz Pani Maciejskiej, Pani Annie Kaszni, Pani Katarzynie Kozioł, i Pani Cecylii Banaś.

Zapraszam do galerii zdjęć na naszym FB.

dr Tomasz Huk

Dyrektor

Szkoły Podstawowej nr 11

z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach

Skip to content