Rekrutacja do projektu „Jesteśmy różni w szkole równych szans”

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie naglowek.jpg

Szanowni Rodzice,

Zwracam się z prośbą o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi realizacji projektu „Jesteśmy różni w szkole równych szans”, który będzie realizowany w naszej szkole. W ramach tego projektu organizowane będą zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, zajęcia logopedyczne, rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne, o charakterze terapeutycznym i muzykoterapia. Zajęcia są bezpłatne, kierowane do uczniów i uczennic naszej szkoły.
Zachęcam Państwa do śledzenia strony internetowej szkoły, naszego FB oraz informacji na gazetce przy wejściu do szkoły.
Warunkiem niezbędnym uczestniczenia ucznia/uczennicy w zajęciach jest wypełnienie formularza rekrutacyjnego, deklaracji uczestnictwa i informacji RODO dla kandydata. Wszystkie dokumenty znajdziecie Państwo w kafelku „Jesteśmy różni w szkole równych szans”.