Tydzień Życzliwości 2022

W dniach 21.11 – 25.11.2022 r. obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Życzliwości, pod hasłem: „Życzliwość ma moc”

W poniedziałek uczniowie oraz pracownicy wchodząc do szkoły 🏫 losowali karteczkę z dobrym słowem. Na pierwszej lekcji każda klasa otrzymała pocztówkę z aforyzmem, którą była inspiracją do rozmowy na temat życzliwości w naszym codziennym życiu.

Od wtorku do piątku na parterze szkoły były wywieszone kartki z napisem: „Zerwij, wykonaj, podaj dalej” ❤. Każdy, kto zerwał karteczkę i wykonał zadanie, podawał wyzwanie wybranej przez siebie osobie.

Podczas przerw szkolnych słuchaliśmy piosenek: o pomaganiu, szacunku, kulturalnym zachowaniu oraz oglądaliśmy krótkie filmiki związane z życzliwym zachowaniem.

W piątek obchodziliśmy – Światowy Dzień Misia 🐨🐼

Przez cały tydzień w czasie lekcji, każda klasa wybierała Bohatera Życzliwości.

Z okazji Światowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień uczniowie wykonywali „życzliwe” kartki, które następnie ofiarowali wybranej osobie. Część prac zostało wyeksponowanych na gazetkach w holu szkoły.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w obchody Tygodnia Życzliwości 😍, a poniżej tegoroczna fotorelacja:

Tydzień Życzliwości 2022

Organizatorzy TŻ: Aneta Błachuta, Alicja Michalak, Małgorzata Krzemień