Dzień Otwarty

7 lutego w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty dla uczniów przyszłych klas pierwszych i ich rodziców. Spotkanie rozpoczęło się od występów uczniów naszej szkoły. Mogliśmy zobaczyć grupę akrobatyczną „Pajęczaki”, grupę taneczną, zespół fletowy i uczniów klasy 4a w pokazie ze wstęgami. Następnie dyrektor szkoły Tomasz Huk zaprosił rodziców na spotkanie informacyjne, a dzieci rozpoczęły zabawę pod opieką nauczycieli naszej szkoły. Później mali goście wędrowali po szkole, odwiedzali kolejne sale lekcyjne,a w każdej czekała niespodzianka. Były różne warsztaty plastyczne, pokazy w pracowni fizyczno-chemicznej, spotkanie z matematyką, teatrem, wizyta w sali doświadczania świata oraz muzeum harcerskim i wiele, wiele innych atrakcji. Wszyscy doskonale się bawili.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy na kolejne spotkanie podczas Festynu Środowiskowego. Do zobaczenia.

 

Fotorelacja wkrótce.

  

  

  

Skip to content