„KulTUralnie 2”

10 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pierwszym spotkaniu z ciekawymi ludźmi w ramach projektu ,,Kulturalnie 2″ realizowanego przez uczniów I LO im. A.Mickiewicza. Jedną z organizatorek tej edycji projektu jest nasza była uczennica Natalia Matuszczyk. Na spotkaniu w Domu Kultury ,,Koszutka” uczniowie poznali ciekawą historię Górnego Śląska opowiedzianą przez prof. Dariusza Nawrota. Za uważne słuchanie i prawidłową odpowiedź na pytanie dotyczące wykładu Marcin Lewandowski otrzymał nagrodę – książkę. Uczestnicy spotkania poznali również zwyciężczynię programu telewizyjnego – „Projekt ,Lady” i jej ciekawą historię.
Zapraszamy chętnych uczniów na kolejne spotkanie, które odbędzie się  w czwartek – 24 stycznia. Prezentowane zdjęcia pochodzą z oficjalnego Facebooka projektu „KulTuralnie 2”. 
 
 
    
Skip to content