Filmowa noc w szkole

Noc z 30 listopada na 1 grudnia wybrani uczniowie ósmych klas spędzili w… szkole! Już przed 20 rozkładały się obozowiska na sali gimnastycznej. Pomysłowi uczniowie rozłożyli namioty i stworzyli swoje bazy. Atrakcją wieczoru była prezentacja Pana dyrektora Tomasza Huka o Afryce, w której w przystępny sposób przybliżył uczniom ten odległy, piękny kraj. Kolejnymi punktami wieczoru było wspólne jedzenie pizzy na stołówce, oglądanie filmu, gra w Kahoota oraz zabawy na sali gimnastycznej. Humor dopisywał, atmosfera była luźna i rano pomimo zmęczenia uczniowie wychodzili zadowoleni ze szkoły. Być może ta noc będzie dla nich fajnym wspomnieniem ze szkoły podstawowej. Uczniowie byli pod opieką Pań: Barbary Hronowskiej, Agnieszki Bernaś, Danuty Cieślińskiej, Anny Grolik, Anety Karwackiej.

Skip to content