Konkurs plastyczny eCOPaka

W  grudniu miasto  Katowice będzie gospodarzem najważniejszego, międzynarodowego spotkania dotyczącego zmian klimatu – Szczytu Klimatycznego ONZ. Już od początku roku trwają intensywne prace, aby stanąć na wysokości zadania i powitać zaproszonych gości w należyty sposób.  Śląsk słynie ze swojej gościnności. Wszyscy chcielibyśmy, aby dowiedzieli się o niej także międzynarodowi goście, którzy zjadą do nas z najdalszych zakątków świata.

       Dlatego na pisemne  zaproszenie Prezydenta Miasta Katowice przystąpiliśmy do konkursu eCOPaka. Polega on na  przygotowania upominków, które zostaną  przekazane przedstawicielom krajowych delegacji biorących udział w konferencji. Wylosowaliśmy  trzy kraje  Nigerię, Wyspy Marshalla i Tudor Wschodni, więc  trzy upominki przygotowaliśmy w dwóch kategoriach :

 1. klasy I-3   Zofia Możdżonek, Anna Możdżonek, Matylda Boryczko, Wiktoria Matusik , Melisa  Erbas

 

(praca zbiorowa -opieka dr Joanna Knapek)

2.  klasy 4-8

Maja Krzykała, Małgorzata Sieniawska

(praca zbiorowa -opieka mgr Bogusława Czempiel )

Anna Goraj, Kamila Data

(praca zbiorowa -opieka mgr Bogusława Czempiel)

Skip to content