Choinka na Szczyt Klimatyczny

W dniach od 3 do 14 grudnia br. Miasto Katowice będzie gospodarzem 24 sesji Konferencji Stron Ramowej Konwencji  Narodów Zjednoczonych w sprawie zmian klimatu (COP 24) powszechnie nazwanego Szczytem Klimatycznym ONZ. Zaplanowane przez Miasto wydarzenia towarzyszące tej konferencji  są okazją do promowania proekologicznych działań i postaw. W związku z tym zwrócono się do  nauczycieli i uczniów  katowickich szkół o pomoc w  przygotowaniu i ozdobieniu wyłącznie materiałami naturalnymi bombek, którymi ustrojone zostaną choinki na katowickim rynku. My również  włączyliśmy  się w tą szlachetną  akcję  wykonując  ekologiczne bombki. Nad przygotowaniem prac czuwała pani mgr Bogusława Czempiel. Zachęcamy do odszukania bombek, gdy tylko choinki pojawią się na rynku.

Skip to content