Tenis dla każdego – rozbudowa infrastruktury sportowej

Szanowni Państwo, trudno w to uwierzyć, ale stało się!!! Zadanie naszej Szkoły „L2/4/V – Tenis dla każdego – rozbudowa infrastruktury sportowej przy Szkole Podstawowej nr 11 w Katowicach” uzyskało 1006 głosów. Ta liczba sprawiła, że zadanie to zostanie sfinansowane z budżetu obywatelskiego. Z niecierpliwością czekam na modernizację nawierzchni szkolnego boiska oraz powstanie kortów tenisowych, z których będzie mogła korzystać lokalna społeczność. Dziękuję całej brynowskiej społeczności za oddane głosy, dziękuję za wsparcie Pani Idze Odrzywołek. Przede wszystkim chciałbym podziękować Panu mgr Przemysławowi Bednarzowi nauczycielowi wychowania fizycznego, pomysłodawcy i organizatorowi tej wspaniałej sportowej inicjatywy.

Tomasz Huk
Dyrektor Szkoły

Skip to content