Półkolonie zimowe SP 11

Zimowe półkolonie w SP 11  – „Zima na start!”

Zapraszamy uczniów naszej szkoły na półkolonie w ramach akcji „Zima w mieście”  w terminach:

–I turnus:  14.02 – 18.02 2022  r.

–II turnus: 21.02 – 25.02 2022 r.

Zajęcia będą miały charakter stacjonarny. Będą się odbywały na terenie szkoły i w najbliższej okolicy. W programie min.: zajęcia na basenie Brynów -2 razy w tygodniu, warsztaty w Pałacu Młodzieży w pracowni fizyko-chemicznej, warsztaty artystyczne – Akuku, warsztaty w Muzeum Śląskim, wyjście do kina, nauka programowania ze Scottie Go, nauka kodowania. W czasie półkolonii zapewniamy obiad dla uczestników (przygotowywany w szkolnej kuchni).

 Czas trwania półkolonii: 8.00 – 15.00.

Termin zgłoszenia uczestnictwa upływa 21 stycznia 2022 r.  Na stronie szkoły znajduje się wniosek i karta wypoczynku, które należy wydrukować, a następnie uzupełnione dostarczyć do sekretariatu szkoły i dokonać odpłatności za półkolonie.

Organizacja wypoczynku i opieki dla najmłodszych dzieci w ramach akcji „Zima w mieście” jest możliwa w oparciu o wytyczne Ministra Edukacji Narodowej, Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia  w ścisłym reżimie sanitarnym.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku rozprzestrzeniania się epidemii lub zaistnienia innych z tym związanych okoliczności zagrażających życiu, zdrowiu, czy bezpieczeństwu – kurator oświaty będzie miał możliwość odwołania wypoczynku dzieci i młodzieży na terenie województwa.

Skip to content